Pozwól, że się przedstawimy.

Rozwijanie prawidłowych postaw i zachowań, zarówno w kabinie samolotu, jak i poza nią jest kluczowe do osiągnięcia Twojego sukcesu nie tylko na etapie ubiegania się o Twoją pierwszą licencję pilota, ale także w trakcie całej Twojej kariery lotniczej. Jednym z najważniejszych czynników gwarantujących zdobycie tych umiejętności, jest poświęcenie i profesjonalizm instruktorów, oraz system szkolenia i procedury, które zapewniają nam rozwijanie w przyszłym lotniku nie tylko wiedzy i umiejętności technicznych, lecz także wysokiej kultury technicznej, kompetencji psychologicznych i środowiskowych oraz zamiłowania do latania.

Nasi instruktorzy są ludźmi, których pasją jest nie tylko samo latanie, lecz również profesjonalne podejście do latania, dlatego są gotowi poświęcić Ci swoją uwagę w sposób indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Nasza kadra jest zespołem latających instruktorów, kontrolerów ruchu lotniczego, egzaminatorów, a także doświadczonych menedżerów lotniczych, którzy przez swoje świadome podejście są w stanie zapewnić Ci w pełni bezpieczne i sprawne szkolenie za rozsądną cenę.

W procesie szkolenia chętnie i na co dzień wykorzystujemy język angielski, który jest międzynarodowym językiem lotnictwa, dlatego po ukończeniu szkolenia u nas z przyjemnością i satysfakcją stwierdzisz, że Twoje umiejętności językowe ulegną znaczącej poprawie. Dotyczy to nie tylko samej frazeologii lotniczej, ale również słownictwa technicznego i codziennej komunikacji w języku angielskim.